Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Płaza - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Libiąż

Libiąż(Płaza + 11 km)

1 799 000 zł450 m² 3 997,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:183 m²

Pawilon handlowo-usługowy z mieszkaniem o łącznej powierzchni ok. 350 m2 w ścisłym centrum Libiążu. Bardzo ciekawa oferta dla ludzi, którzy chcą zamieszkać blisko swojej.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Chrzanów

Śródmieście,Chrzanów(Płaza + 6 km)

5 500 000 zł2 615 m² 2 103,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 446 m²

Kompleks biurowo-produkcyjno-magazynowy położony w Chrzanowie. Teren o powierzchni ponad 6400mkw. Powierzchnia użytkowa budynków ponad 2600mkw, po generalnym remoncie w roku 1997.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Budynek użytkowy, ul. Karmelicka

Wadowice(Płaza + 25 km)

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Powierzchnia działki:400 m²

Magdalena wysogląd Agent prowadzący   Na sprzedaż nowoczesny lokal użytkowy o szerokim potencjale inwestycyjnym, idealny pod działalność gastronomiczną lub adaptację na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

88 000 zł16 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Oferujemy na sprzedaż siedem nowych, betonowych garaży o powierzchni 16 m , położonych przy ul. Chopina na osiedlu Azot w Jaworznie. To centralna, dobrze skomunikowana część miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Chrzanów

Stella,Chrzanów(Płaza + 6 km)

3 690 000 zł1 500 m² 2 460 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Krystian stańczyk Agent prowadzący   **budynek mieszkaniowobiurowy | Kolonia Stella | Chrzanów** Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej kameralnych.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 000 zł7 000 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:45 000 m²

Oferujemy na sprzedaż magazyn wysokiego składowania wymagający kapitalnego remontu, położony na działce o powierzchni około 4,5 ha, przy ul. Powstańców Styczniowych 11a w Chrzanowie. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wadowice

Wadowice(Płaza + 25 km)

10 000 000 zł5 000 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:6 715 m²

Oferujemy do sprzedaży obiekt handlowo-usługowy położony w okolicy Wadowic przy jednej z głównych ulic. Obiekt o łącznej powierzchni 5000m2 (na parterze 2500m2 plus na piętrze 2500m2).

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona, ul. Głowackiego

Olkusz(Płaza + 22 km)

4 990 000 zł2 541 m² 1 963,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:5 270 m²

Na sprzedaż nieruchomość - położoną w miejscowości Olkusz przy ul. Głowackiego 9. Nieruchomość składa się z działek nr 776 /47 oraz 776/46 o powierzchni 5. 270 m zabudowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona

Sławków(Płaza + 24 km)

2 148 000 zł1 291,92 m² 1 662,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 600 m²

Oferujemy Państwu do sprzedania halę produkcyjno-usługową wraz z budynkiem mieszkalno-administracyjnym w miejscowości Sławków w powiecie Będzińskim. Hala posiada powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł800 m² 0,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta na wyłączność - zakup wyłącznie za pośrednictwem biura - zapraszamy Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość komercyjna położona przy ulicy Powstańców Styczniowych 40a w Chrzanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Płaza

Płaza,małopolskie

398 000 zł250 m² 1 592 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:8 800 m²

Okazja cenowa! Na sprzedaż działka 88 ar wraz z domem 250 m2, budynkami gospodarczymi oraz rolą 1,56 ha położona w pięknej, widokowej okolicy Płazy. Nieruchomość nadająca się.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij